OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA
27 STYCZNIA 2019

1. Dzisiaj w naszym kościele o godz. 18.00 IX PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORALEK. Nasz chór Laudate Dominum od lat zaprasza chóry do wspólnego śpiewania. Na okolicznościowym plakacie są wymienieni wykonawcy i zaproszone chóry. Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

2. Trwają odwiedziny duszpasterskie czyli kolęda. Początek o godz. 15.00.  

3. Do środy włącznie, ze względu na kolędę, msze św. tylko o godz. 9.00.
Biuro parafialne czynne po mszy św. o godz. 9.00.  

4. Od czwartku wracamy do mszy św. wieczornej o godz. 18.00. 

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 15.30. (Komunia św. co pół godziny). Po mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z sakramentami św. Tego dnia zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 o Niepokalanym Sercu NMP z adoracją Najświętszego Sakramentu.  

6. 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. To Dzień Życia Konsekrowanego. 

7. W poniedziałek – 28 stycznia, po mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na nabożeństwo maryjne przygotowujące nas do nawiedzenia kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Za miesiąc już będziemy przeżywać ten wyjątkowy czas peregrynacji.  

8. W niedzielę 10 lutego o godz. 14.00 w salce parafialnej będzie można odbierać alby, dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.  

9. Ochotnicza Straż Pożarna w Łochowie zbiera dzisiaj przed kościołem podpisy pod obywatelskim projektem pozyskania funduszy na nowy wóz strażacki. Chciejmy wspomóc tę inicjatywę, która dotyczy nas wszystkich.  

10. W zakrystii można nabywać i odbierać „Przewodnik Katolicki”. Dzieci tradycyjnie otrzymują ulotkę ZIARNA.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz