OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA
10 LUTEGO 2019

1. Dzisiaj V niedziela zwykła. Pan Jezus ukazuje nam wartość powołania. O godz. 10.00 msza św. SRK a w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. Rodzin Domowego Kościoła.
Dzisiaj także w 2 niedzielę miesiąca, zgodnie z zapowiedzią ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele remontowe naszej świątyni. Za zrozumienie, modlitwę i ofiary – serdeczne Bóg Zapłać.  

2. Msze św. w dni powszechne o godz. 18.00, różaniec odmawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w naszym kościele. 

3. W poniedziałek 11 lutego w kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za cierpiących i ich opiekunów. Sakrament namaszczenia chorych będziemy mogli przyjąć podczas misji św. – 1 marca w piątek, na mszy św. o godz. 9.00.  

4. We wtorek młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas III gimnazjum zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00 a po niej na spotkanie formacyjne w kościele. Z tej racji we wtorek 12 lutego biuro parafialne będzie nieczynne. 

5. Dzisiaj o godz. 14.00 w salce parafialnej będzie można odbierać zamówione alby, dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.  

6. Centrum Nowe Życie zaprasza na spotkanie informacyjne pt. Naprotechnologia i Model Creighton, szczególnie pary starające się o potomstwo. Wykład odbędzie się 15 lutego o godz. 18.30 w kościele.  

7. Za dwa tygodnie w naszej parafii rozpoczną się misje. Już teraz bardzo prosimy o udekorowanie okien i domów oraz trasy przejazdu Obrazu.  

8. W zakrystii można nabywać i odbierać „Przewodnik Katolicki”. Dzieci tradycyjnie otrzymują ulotkę ZIARNA.  

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

  • śp. Krystynę Cholewińską, lat 66 z Łochowa,
  • śp. Grzegorza Wiśniewskiego, lat 68 z Lisiego Ogona.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Daniel Krzysztof Urbański, st. wolny, parafia św. Kazimierza w Łochowie
Marta Jagoda Dykier, st. wolny, parafia pw. Wszystkich Świętych w Brusach