OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
3 LISTOPADA 2019

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca listopada. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych.  

2. Trwamy w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych. Modlitwy za zmarłych poleconych modlitwie Kościoła odmawiamy codziennie do 8 listopada włącznie. W najbliższą środę o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych w wymieniankach rocznych. W tym dniu o godz. 18.00 msza św. w ich intencji. Przypominamy, że do 8 XI można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami.  

3. Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 1 – 4 na bal Wszystkich Świętych. Dzieci wybierają postać dowolnego świętego i przebrane za niego przychodzą do kościoła we wtorek 5 listopada na godz. 17.00. Później wspólnie przechodzimy do szkoły, gdzie odbędzie się dalsza część balu.  

4. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spowiedź św. w czwartek – 7 listopada na godz. 17.00, zaś katecheza dla nich odbędzie się w przyszły czwartek – 14 listopada o godz. 18.30.  

5. W tym miesiącu chorych z sakramentami św. odwiedzimy wyjątkowo w piątek – 8 XI 2019 r.  

6. Za tydzień obchodzić będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek właśnie na ten cel.  

7. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Bydgoskiej zaprasza na I Forum Młodych naszej diecezji pt. „Razem ku przyszłości”. Odbędzie się ono w dniach 15 – 17 listopada w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II w Bydgoszczy. Szczegóły na okolicznościowym plakacie.  

8. W zakrystii można nabywać „Przewodnik Katolicki”, dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz

 

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Patryk Józef Zawadzki, st. wolny, zam. w tutejszej parafii;
Milena Aniela Bartoszyńska, st. wolny, zam. w tutejszej parafii.