OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA
17 LISTOPADA 2019

1. W naszej parafii obchodzimy dziś rocznicę poświęcenia własnego kościoła. Uświadamiamy sobie łaskę wspólnej modlitwy w Domu Bożym i wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy kościół wznosili i nadal go tworzą. 

2. Dzisiaj także na mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy książeczki do I Komunii św., a po Eucharystii – spotkanie dla dzieci z klas III i ich rodziców w kościele. W bieżącym tygodniu odbędą się msze św. dla dzieci z klas III, wprowadzające je w godne przeżycie Eucharystii o godz. 17.00:

  • Klasa III a (19. XI wtorek)
  • Klasa III b (20. XI środa)
  • Klasa III c (21. XI czwartek)
  • Klasa III d (22. XI piątek)  

3. Dzisiaj zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. 

4. W środy zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po mszy świętej o godz. 18.00. 

5. 20 listopada po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla wszystkich chętnych, chcących włączyć się aktywnie w Orszak Trzech Króli w naszej parafii.  

6. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. 1 grudnia br. rozpoczniemy czas adwentu, który przygotowuje nas na Boże Narodzenie i ostateczne przyjście Chrystusa na ziemię.  

7. W zakrystii można nabywać „Przewodnik Katolicki”, dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz