OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

„ … nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie” Łk 2, 6 – 7 

Na radosne święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych darów i łask, płynących z tajemnicy Bożej Miłości. Życzymy wrażliwych serc, blasku betlejemskiej gwiazdy i prostoty pasterzy. Niech Nowonarodzony Chrystus ukazuje nam zawsze najpiękniejszą drogę życia … 

1. W drugi dzień świąt (czwartek) obchodzić będziemy uroczystość św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. w tym dniu o godz. 7.30, 9.00, 10.00, 11.30, 13.00 i o godz. 17.00. W tym dniu tradycyjnie modlić się będziemy za uczelnie katolickie. Zapoznamy się także ze słowem księdza Rektora KUL.  

W najbliższą niedzielę – 29 XII obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.  

3. W Sylwestra – 31 XII (wtorek) zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za mijający rok o godz. 16.30. Msza św. w tym dniu będzie o godz. 17.00.

4. Od 2 stycznia 2020 r. rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie. Program kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeniowej oraz umieszczony na stronie internetowej parafii.  

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wszelkich Bożych łask i miłych spotkań w gronie najbliższych, by Jezus Chrystus przepełniał nasze serca swoją miłością i radością.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz