1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu i zarazem I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. Modlimy się w naszym kościele przy ikonie Świętej Rodziny – w rocznicę nawiedzenia obrazu MB Częstochowskiej.

2. 4 marca (środa) przypada odpust parafialny ku czci naszego patrona – św. Kazimierza. Zapraszamy wszystkich na uroczystą mszę św. w tym dniu o godz. 18.00. Przewodniczyć jej będzie i słowo Boże wygłosi ksiądz Ireneusz Kalaczyński – Dziekan naszego Dekanatu. Po mszy św. procesja wokół naszego kościoła.

3. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy młodzież, przygotowującą się do bierzmowania na spowiedź św.

4. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 15.30. (Komunia św. co pół godziny).

5. W sobotę odwiedzimy chorych z sakramentami św. Zapraszamy też na mszę św. o godz. 9.00 ku czci NMP, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu. 6. Droga krzyżowa w każdy piątek wielkiego postu:

  • • o godz. 16.30 dla dzieci
  • • o godz. 17.30 dla dorosłych i młodzieży

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę wielkiego postu • godz. 16.15. W tym roku Słowo Boże będzie głosił ks. Karol Rawicz – Kostro.

7. Dzisiaj początek katechez przedmałżeńskich w naszej parafii. Zapraszamy narzeczonych, którzy w najbliższym czasie pragną zawrzeć sakrament małżeństwa. Początek na mszy św. o godz. 17.00. Po Eucharystii pierwsze spotkanie w kościele.

8. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie ogłasza nabór na nowy rok szkolny dla klas O i I.

9. W zakrystii można nabywać „Przewodnik Katolicki”. Dzieci tradycyjnie otrzymują ulotkę „Ziarna”.

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz