1. Dzisiaj XXVII niedziela zwykła i zarazem I niedziela miesiąca października.  Po mszy św. o godz. 7.30 – modlitwy dla róż różańcowych. Dzisiaj również po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci z klas II SP i ich rodziców w kościele. 

2. Na mszy św. o godz. 13.00 świętować będziemy  75 rocznicę powstania naszej Parafii. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza przedstawicieli grup i wspólnot, działających w naszej wspólnocie na uroczystą celebrację Eucharystii. 

3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w naszym kościele:

  • codziennie – o godz. 17.30
  • dodatkowo dla dzieci – we wtorki i czwartki – o godz. 16.30

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy „Dzień Papieski”. Po mszach św. zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającą uzdolnioną młodzież.  

5. W bieżącym tygodniu wspominamy:

  • w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu – to także dzień patrona Ojca świętego Franciszka,
  • we wtorek – św. siostry Faustyny Kowalskiej, 
  • w czwartek – NMP Różańcowej.

6. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.

7. Młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spowiedź św. w I czwartek miesiąca na godz. 17.00. 

8. Za tydzień w salce parafialnej przy ul. Dębowej 3, o godz. 12.30 – mierzenie szat dzieciom z klas III, przygotowującym się do I Komunii św. 

9. Przy wyjściu z kościoła można nabywać „Przewodnik katolicki”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz