1. Dzisiaj obchodzimy dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po mszach św. zbiórka do puszek właśnie na ten cel. 

2. Dzisiaj także I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych.

3. We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na katechezę. 

4. W środę – 8 XII – obchodzić będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego oraz zawierzymy Polskę i Kościół św. Józefowi. Z racji uroczystości biuro parafialne będzie nieczynne

5. Roraty w naszym kościele w bieżącym tygodniu będą tylko w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00. Zapraszamy szczególnie dzieci z lampionami.

6. W adwencie wznawiamy akcję pomocy osobom, znajdującym się w trudnym położeniu materialnym z naszej parafii. Od dzisiaj aż do 18 XII włącznie można przynosić do kościoła żywność, środki czystości. Zostaną one przed świętami przekazane najbardziej potrzebującym. Organizujemy też w tym samym czasie zbiórkę zabawek, maskotek, które przekazujemy także na misje. Za wszelkie odruchy serca już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabywać  nabywać opłatki na stół wigilijny w cenie 3 zł. za opakowanie. 

8. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się we wtorek – 21 XII br. w godz. 9.00 – 10.00 oraz 15.30 – 17.00, 17.30 – 18.30. 

9. Informujemy już wszystkich Parafian, że kolęda po Bożym narodzeniu będzie tak jak w roku ubiegłym.  Przed świętami wywieszony będzie grafik spotkań duszpasterskich w kościele. 

10. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 dzieciom z klas III poświęcimy medaliki. 

11. Przy wyjściu z kościoła można nabywać „Przewodnik katolicki”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz