,, … nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki I położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie” Łk 2, 6 – 7 

Na radosne święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Parafianom I Gościom obfitych darów I łask, płynących z tajemnicy Bożej Miłości. Życzymy wrażliwych serc, blasku betlejemskiej gwiazdy, siły, optymizmu na każdy dzień życia I prostoty pasterzy. Niech nowonarodzony Chrystus ukazuje nam wszystkim najpiękniejszą drogę życia.

1. W drugi dzień świąt obchodzimy święto Świętej Rodziny. W tym dniu modlimy się także za uczelnie katolickie.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom, za spowiedź i komunię św., za zaangażowanie w dzieło pomocy potrzebującym, za przygotowanie żłóbka i sprzątanie kościoła. Niech Bóg wynagrodzi wszelkie dobro swoim błogosławieństwem.

3. W Sylwestra – 31 XII (piątek) zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za mijający rok o godz. 17.30. O godz. 18.00 msza św. 

4. W Nowy Rok obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. W tym dniu msze św. w naszym kościele o godz.:

  • 9.00
  • 10.00
  • 11.30
  • 13.00
  • 18.00

Zapraszamy także na adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17.30 z racji I soboty miesiąca. Nie będzie mszy św. o godz. 7.30. 

5. Spotkania duszpasterskie w kościele rozpoczynamy od 3 stycznia 2022 r. Plan spotkań jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. 

 Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz