1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy czas Bożego Narodzenia. W naszej tradycji kolędy śpiewamy do 2 II – do święta Ofiarowania Pańskiego. 

2. W II niedzielę miesiąca modlimy się za wszystkich darczyńców naszej świątyni o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski. 

3. W naszej parafii trwają spotkania duszpasterskie w kościele. Plan spotkań jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. Wszystkich zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, gdzie modlić się będziemy o Boże bł. dla Rodzin. Po mszy św. będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia wody, dlatego też prosimy  by zabrać ze sobą pojemniki na tę wodę. W tym roku sami będziemy święcić nasze domy. Podczas każdej mszy św. będzie możliwość wsparcia parafii ofiarą kolędową. Będzie także możliwość poruszania bieżących spraw. Każdy na koniec otrzyma pamiątkę kolędową. 

4. Dzisiaj o godz. 12.30 w salce parafialnej – odbiór alb, dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 

5. W najbliższy wtorek – 11 stycznia – zapraszamy młodzież, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na katechezę w kościele o godz. 19.00.  W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne. 

6. W sobotę – 15 stycznia zapraszamy na kolejne seanse filmowe w parafialnej salce. Dla dzieci o godz. 16.00, a dla dorosłych o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.

7. Za tydzień – III niedziela miesiąca – zbiorka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła.  

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. 

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej wspólnoty parafialnej:

  • śp. Hildę Frydryszek, lat 85, z Lisiego Ogona.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …          

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz