1. Dzisiaj obchodzimy II Niedzielę czasu zwykłego. Od 18 stycznia obchodzić będziemy w kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich wierzących, których łączy jedna wiara i jeden chrzest. 

2. W naszej parafii trwają spotkania duszpasterskie w kościele. Plan spotkań jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. Wszystkich zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, gdzie modlić się będziemy o Boże bł. dla Rodzin. Po mszy św. będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia wody, dlatego też prosimy  by zabrać ze sobą pojemniki na tę wodę. W tym roku sami będziemy święcić nasze domy. Podczas każdej mszy św. będzie możliwość wsparcia parafii ofiarą kolędową. Będzie także możliwość poruszania bieżących spraw. Każdy na koniec otrzyma pamiątkę kolędową. 

3. Przez cały miesiąc styczeń biuro parafialne będzie czynne od godz. 18.45, ze względu na spotkania kolędowe w kościele. 

4. W bieżącym tygodniu obchodzić będziemy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Prośmy Boga o błogosławieństwo Boże dla żyjących dziadków, a dla zmarłych wypraszajmy radość nieba. 

5. Dzisiaj – III niedziela miesiąca – zbiorka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła.  

6. Za tydzień na mszy św. o godz. 10.00 wystąpi nasz parafialny chór. Po Eucharystii koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy. 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. 

8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

  • śp. Danuta Rosła, lat 66, z Lisiego Ogona.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …          

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz