1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Uświadamia nam ona ważność Bożego Objawienia. 

2. W naszej parafii trwają spotkania duszpasterskie w kościele. Plan spotkań jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. Wszystkich zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, gdzie modlić się będziemy o Boże bł. dla Rodzin. Po mszy św. będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia wody, dlatego też prosimy  by zabrać ze sobą pojemniki na tę wodę. W tym roku sami będziemy święcić nasze domy. Podczas każdej mszy św. będzie możliwość wsparcia parafii ofiarą kolędową. Będzie także możliwość poruszania bieżących spraw. Każdy na koniec otrzyma pamiątkę kolędową. 

3. Dzisiaj na mszy św. o godz. 10.00 wystąpi nasz parafialny chór. Po Eucharystii koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy. 

4. We wtorek – 25 stycznia obchodzimy święto nawrócenia św. Pawła, zaś w piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

5. Przypominamy, że jeszcze w bieżącym tygodniu biuro parafialne będzie czynne od godz. 18.45, ze względu na spotkania kolędowe w kościele.  

6. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.30 z udziałem dzieci zapraszamy na wspólne kolędowanie wraz z dziećmi z Tęczowego Przedszkola z Łochowa. 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. 

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz