1.  Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy czas Bożego Narodzenia. W naszej tradycji kolędy śpiewamy do 2 II – do święta Ofiarowania Pańskiego. Dzisiaj także odprawiana jest msza św. za śp. Benedykta XVI, w podziękowaniu za wielki pontyfikat naszych czasów.


2.  W II niedzielę miesiąca modlimy się za wszystkich ofiarodawców naszej świątyni o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski. Za tydzień zbiórka na ogrzewanie kościoła.  


3.  Za tydzień – 15 stycznia – po mszy św. o godz. 18.00 będzie miał miejsce występ naszego chóru, który będzie śpiewać kolędy. Zapraszamy na chwilę wspólnego radowania się z czasu Bożego Narodzenia.


4.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. Informujemy też, że odbiór alb komunijnych odbędzie się w niedzielę – 15 stycznia o godz. 12.30 w salce parafialnej.


5.  Trwa kolęda. Plan jest wywieszony w gablocie.  W styczniu także msze św. w dni powszednie będą tylko o godz. 9.00,  a biuro parafialne będzie czynne po tej Eucharystii.

6.  W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

  • śp. Mariusz Sobczak, lat 61 z Lisiego Ogona, pogrzeb we wtorek o godz. 11.00 na naszym parafialnym cmentarzu.
  • śp. Jan Michalski, lat 81 z Łochowa, pogrzeb we wtorek o godz. 12.30 na naszym parafialnym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                        Ks. Krzysztof Grzywiński

                                                                                                                   Proboszcz