1.  Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbywać się będą od środy 29 III do piątku 31 III br. Już teraz zapraszamy na chwilę refleksji i modlitwy nad Słowem Bożym.


2.  Dzisiaj w III niedzielę miesiąca – zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła.  Za tydzień – na kwiaty do grobu Pańskiego.


3.  Spowiedź wielkanocną w naszej parafii przeżywać będziemy w wielki wtorek – 4 kwietnia br. w godz. 9.00 – 10.00, 16.30 – 18.00 i 18.30 – 19.15.


4.  Nabożeństwa w Wielkim Poście:

  • droga krzyżowa dla dzieci – w piątek o godz. 16.30
  • droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych – w piątek o godz. 17.30
  • gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15


5.  W poniedziałek – obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP. W tym dniu z racji uroczystości biuro parafialne będzie nieczynne.


6.  W sobotę – 25 marca – obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy w tym dniu także na mszę św. o godz. 16.30 z możliwością podjęcia duchowej adopcji. W tym dniu przypada także 19 rocznica powstania naszej diecezji.


7.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece tzw. paschaliki na stół wielkanocny  w cenie 15 zł. Jest to konkretna jałmużna wielkopostna wobec najbardziej potrzebujących.


8.  Można nabyć też „Przewodnik katolicki” a dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.                                                        

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII  PW. ŚW. KAZIMIERZA
W ŁOCHOWIE

  1. Emilia Kinga Balcerek, st. wolny, zam. na terenie parafii pw. Chrystusa Króla w Strzelcach Małych
    Dominik Mikołaj Dawidziak, st. wolny, zam na terenie naszej parafii.