1. Dzisiaj rozpoczynamy czas adwentu, który przygotowuje nas duchowo na obchody świąt Bożego Narodzenia i ostateczne przyjście Chrystusa na ziemię. Roraty w naszym kościele będą w poniedziałek, wtorek i w środę o godz. 18.00. zapraszamy wszystkich Parafian a szczególnie dzieci z lampionami.
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 – modlitwy dla róż różańcowych.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatek na stół wigilijny w cenie 3,60 zł. za opakowanie oraz świece Caritasu w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy.
  1. Wznawiamy akcję pomocy osobom, znajdującym się w trudnym położeniu materialnym z naszej parafii. Do III niedzieli adwentu tj. do 17 grudnia br. można przynosić do kościoła żywność, środki czystości. Zostaną one jeszcze przed świętami przekazane osobom najbardziej potrzebującym. W kościele też została wystawiona skarbona, gdzie można wrzucać ofiary także na ten cel. Za każdy odruch serca i pomoc składamy już serdeczne „Bóg Zapłać”.
  1. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek miesiąca miesiąca. W piątek  przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W piątek zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spowiedź św. o godz. 16.45. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych. W piątek – z racji uroczystości biuro parafialne będzie nieczynne.
  1. We wtorek – 5 grudnia po Mszy św. około godz. 18.45 odbędzie się próba przed Orszakiem Trzech Króli. Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć się do przygotowań tego wydarzenia serdecznie zapraszamy
  1. Za tydzień – II niedziela adwentu – zbiórka do puszek w ramach pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  1. Składamy serdeczne podziękowania Panu Przemysławowi Pawełczakowi za sfinansowanie kupna mikrofonu pojemnościowego dla naszego dziecięcego chórku. Niech Bóg za tę troskę obdarza swym błogosławieństwem na co dzień. 
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:
  • śp. Józef Kolarz, lat 70, z Łochowa.

           Wieczny  odpoczynek racz mu dać Panie …

 Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz

                 Proboszcz