1. Dzisiaj III niedziela adwentu – niedziela radości. Modlimy się za Parafian, którzy modlitwą, pracą i ofiarą troszczą się o naszą świątynię. Po Mszach św. zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła.
 1. Roraty w naszym kościele odprawiamy od poniedziałku do środy o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich Parafian a szczególnie dzieci z lampionami.
 1. Dzisiaj przypada 87 rocznica urodzin Ojca świętego Franciszka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 1. W najbliższy wtorek – 19 grudnia br. spowiedź adwentowa w naszej parafii w godz.: 9.00 – 10.00; 16.30 – 18.00 oraz od 18.45 – 19.45. W środę spowiedź św.  w parafii w Białych Błotach a w czwartek – w parafii w Murowańcu także od godz. 16.30. Ze względu na spowiedzi w dekanacie biuro parafialne czynne w bieżącym tygodniu tylko w poniedziałek, czwartek i piątek

 

 1. Za tydzień w IV niedzielę adwentu Msze św. w naszej świątyni odprawimy o godz. 7.30, 9.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 i 18.00, ze względu na przypadającą w tym dniu Wigilię Bożego Narodzenia. Natomiast Msza św. pasterska będzie tradycyjnie o godz. 22.00 i 0.00. W I dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.
 1. W gablocie został wywieszony plan odwiedzin duszpasterskich w styczniu 2024 roku w naszej parafii.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz opłatek na stół wigilijny, dla dzieci mamy „Ziarno”.
 1. W najbliższy czwartek na parkingu przed szkołą podstawową w Łochowie organizowane jest spotkanie wigilijne w godz. 15.00 – 18.00. Szczegóły na okolicznościowym plakacie.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:
 • śp. Danuta Kuczyńska, lat 75, z Łochowa,
 • śp. Jan Witkowski, lat 73,
 • śp. Markus Kościelny, lat 29, również z Łochowa.

           Wieczny  odpoczynek racz im dać Panie …

 Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz