1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy czas Bożego Narodzenia. W naszej tradycji kolędy śpiewamy do 2 II – do święta Ofiarowania Pańskiego.
  1. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj uczestniczyli w naszym parafialnym Orszaku Trzech Króli. To także świadectwo wiary i troski o dzieci i młodzież, by radość z Bożego narodzenia była tym wielkim wydarzeniem, który ma wpływ na naszą codzienność.
  1. Trwa kolęda. Plan wywieszony jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej parafii. Informujemy, że w styczniu Msze św. w tygodniu od poniedziałku do piątku, odprawiamy tylko rano o godz. 9.00 a biuro parafialne czynne jest tylko po tej Mszy św. o godz. 9.30. W kruchcie kościoła jest także wystawiona woda święcona, by można było ją zabrać do domu na wizytę duszpasterską.
  1. Za tydzień – w II niedzielę miesiąca, modlić się będziemy za wszystkich ofiarodawców naszej świątyni o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski. W przyszłą niedzielę także po Mszach św. zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. Za zrozumienie i każdą ofiarę, składaną na potrzeby składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  1. Za tydzień także o godz. 14.00, wyjątkowo w kościele będzie można odbierać alby dla dzieci, przyjmujących w tym roku I Komunię św.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego”. Dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

 Ks. Krzysztof Grzywiński

                 Proboszcz