OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

24 grudnia 2018

„ … nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie” Łk 2, 6-7
Na radosne święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych darów i łask płynących z tajemnicy Bożej Miłości. Życzymy wrażliwych serc, blasku betlejemskiej gwiazdy i prostoty pasterzy. Niech Nowonarodzony Chrystus ukazuje nam zawsze najpiękniejszą drogę życia …

1. W drugi dzień świąt (środa) obchodzić będziemy święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze święte o godz. 7.30, 9.00, 10.00, 11.30, 13.00 i o godz. 17.00. W tym dniu tradycyjnie modlić się będziemy za uczelnie katolickie.

2. W piątek 28 grudnia zapraszamy na Apel Maryjny o godz. 21.00 w naszym kościele, w ramach przygotowania do peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii.

3. W najbliższą niedzielę – 30 grudnia obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

4. W Sylwestra – 31 grudnia zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za mijający rok o godz. 16.30. Msza św. w tym dniu będzie o godz. 17.00. W Nowy Rok nie będzie mszy św. o godz. 7.30

5. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy pomagali przy ustawianiu choinek, dekoracji szopki, sprzątaniu kościoła a firmie „Vitroflora” za gwiazdy betlejemskie. Niech Nowonarodzony Jezus obdarza Was potrzebnymi łaskami.

6. Od 2 stycznia przyszłego roku rozpoczniemy w naszej parafii kolędę. Program jest już wywieszony w gablocie ogłoszeniowej oraz jest umieszczony na stronie internetowej Parafii.

7. Wszystkim życzymy miłych spotkań w gronie najbliższych, by Jezus Chrystus przepełniał nasze serca swoją miłością i radością.

 

Ks. Krzysztof Grzywiński

         Proboszcz