OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

30 grudnia 2018

1. Jutro – 31 grudnia zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za mijający rok o godz. 16.30. Msza św. w tym dniu będzie o godz. 17.00.

2. We wtorek – 1 stycznia obchodzimy w kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu msze św. będą o godz.: 9.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 17.00. W Nowy Rok nie ma mszy św. o godz. 7.30.

3. Od środy, ze względu na kolędę, msze św. w dni powszednie tylko o godz. 9.00.
Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku włącznie po mszy św. o godz. 9.00.

4. Od środy 2 stycznia rozpoczynamy w naszej parafii kolędę. W dni powszednie o godz. 15.00 a w soboty od godz. 11.00. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeniowej i umieszczony na stronie internetowej Parafii.

5. W czwartek po mszy św. o godz. 9.00 modlitwy o powołania do służby Bożej.

6. W I piątek miesiąca spowiedź św. będzie tylko przed mszą św. rano w godz. 8.00 – 9.00, ze względu na kolędę. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.

7. W I sobotę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00 – 9.00. W tym czasie także będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi św.

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Tradycyjnie z naszego kościoła około godz. 13.00 wyruszy orszak Trzech Króli. Rozpoczynamy przy żłóbku (Nazaret), potem stadion (szałas pasterzy),następnie ośrodek kultury (pałac Heroda), dalej parking przy kościele (gospoda) i zakończenie w kościele. Zapraszamy do udziału całe rodziny. Z racji orszaku nie będzie w tym dniu mszy św. o godz. 13.00.

 

 

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz