OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
10 MARCA 2019

1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. O godz. 10.00 msza św. Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, za tydzień – Oazy Rodzin. Po mszy św. o godz. 17.00 katecheza przedmałżeńska dla par, które zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie w kościele dla dzieci z klas II i ich rodziców. 

2. W drugą niedzielę miesiąca modlitewną pamięcią obejmujemy wszystkich, którzy na co dzień troszczą się o naszą świątynię. Ofiary dzisiaj zbierane na tacę, przeznaczone są na cele inwestycyjne. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.  

3. We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież z klas 3 gimnazjum na spotkanie w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania.  

4. W środę zapraszamy na różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.15. Po wieczornej mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy. 

5. Droga krzyżowa w każdy piątek wielkiego postu:

  • o godz. 16.30 dla dzieci
  • o godz. 17.30 dla dorosłych i młodzieży

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.15.

6. Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed mszą świętą. Spowiedź św. z udziałem zaproszonych kapłanów będzie w Wielki Wtorek – 16. 04. 2019.  

7. Zapisy na film DVD z uroczystości nawiedzenia obrazu MB Częstochowskiej przyjmujemy w zakrystii. Odbiór 17 marca po mszach św. Można także zapisywać się na peregrynację obrazu MB Pięknej Miłości w naszych domach. 

8. W zakrystii można nabywać nowy numer „Przewodnika Katolickiego” a dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Maciej Waśkowski, st. wolny, parafia tutejsza
Dominika Trzaska, st. wolny, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łężkowicach