OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
2 CZERWCA 2019

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz „Dzień Dziękczynienia”. Oddajemy Bogu chwałę za wszelkie dobro, wyświadczone naszej Ojczyźnie. Po mszach św. zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.  

2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy: w niedziele o godz. 16.45., a w dni powszednie po wieczornej mszy św. o godz. 18.00.  

3. Dzisiaj I niedziela miesiąca po mszy św. o godz. 7.30. modlitwy dla róż różańcowych.  

4. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 odmawiamy różaniec św. W tym czasie można także skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.  

5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek miesiąca po mszy św. modlitwy o powołania do Służby Bożej, a w I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 15.30.  

6. Trwa nowenna do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego czyli dnia Pięćdziesiątnicy, którą odmawiamy w łączności z nabożeństwem czerwcowym. Za tydzień zapraszamy na godz. 20.00 na nabożeństwo „Drogi Światła”, przygotowane przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.  

7. Za tydzień także odbędzie się VIII Bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 12.30 w katedrze.  

8. W sobotę 8 czerwca, w wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na czuwanie modlitewne przygotowane przez młodzież naszej parafii, po wieczornej mszy św. w naszym kościele.  

9. W zakrystii można odbierać „Przewodnik Katolicki”. Dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”.  

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz