OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA
23 CZERWCA 2019

1. Trwamy w oktawie uroczystości Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna po mszy św. o godz. 10.00, a po jej zakończeniu odmówimy litanię do NSPJ. Od poniedziałku do czwartku włącznie msza św. z procesją eucharystyczną wokół kościoła i nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00. w czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała – święcenie wianków. 

2. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się i dziękować za zakończony rok szkolno – katechetyczny.  

3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu po mszy św. o godz. 18.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego wraz z nabożeństwem czerwcowym. W tym dniu nie ma tradycyjnego piątkowego postu.  

4. W sobotę obchodzić będziemy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.  

5. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową odmawianą w naszym kościele. W tym czasie jest także możliwość skorzystania ze spowiedzi św.  

6. Ks. Marcin będzie przewodnikiem pielgrzymki grupy Zielono – Żółtej. Będzie można uczestniczyć w tej grupie pielgrzymów także z naszej parafii. Szczegóły są wywieszone na okolicznościowym plakacie. Za tydzień będą zbierać ofiary do puszek właśnie na cele pątników.  

7. W zakrystii można odbierać „Przewodnik Katolicki”. Dzieci otrzymują ostatnią – wakacyjną już ulotkę „Ziarna”.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Mateusz Regulski, st. wolny, zam. w tutejszej parafii;
Patrycja Knap, st. wolny., zam. w parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Bydgoszczy.