OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
7 LIPCA 2019

1. Dzisiaj XIV niedziela zwykła i zarazem I niedziela miesiąca lipca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych.  

2. Ks. Marcin – przewodnik grupy Zielono – Żółtej zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 21. – 31. lipca br. Zapisy w zakrystii.  

3. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową odmawianą w naszym kościele. W tym czasie jest także możliwość skorzystania ze spowiedzi św.  

4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po mszy św.  

5. W czwartek – 11 lipca w naszej parafii będzie miała miejsce całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 8.00 rozpoczniemy uwielbienie Pana Boga od Eucharystii, która będzie sprawowana w intencji zmarłych, za których modlimy się na różańcu i potrwa do godz. 18.00. O godz. 12.00 zapraszamy na różaniec św., który odmówimy za zmarłych poleconych modlitwie Kościoła, a o godz. 15.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na chwilę modlitwy u stóp Jezusa Eucharystycznego. 

6. W sobotę 20 lipca w naszej parafii gościć będziemy pielgrzymów z Nakła wraz z ks. Igorem Wichrowskim. Jak co roku zwracamy się z prośbą do parafian, którzy mogliby ugościć pielgrzymów posiłkiem, by zgłaszali się do zakrystii. Niech to będzie nasza łączność z tymi, którzy modlą się w naszych intencjach. W sobotę także – 13 lipca – zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po mszy św. o godz. 18.00.  

7. W zakrystii można odbierać „Przewodnik Katolicki”.  

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi na cały rozpoczynający się tydzień.

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Mateusz Regulski, st. wolny, zam. w tutejszej parafii;
Patrycja Knap, st. wolny., zam. w parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Bydgoszczy.

2. Patryk Kierzek, st. wolny, zam. w tutejszej parafii;
Anika Napierała, st. wolny, zam. w tutejszej parafii.

3. Krzysztof Szypelow, st. wolny, zam. w tutejszej parafii
Magdalena Stolarczyk, st. wolny, zam. w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie.