OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
1 WRZEŚNIA 2019

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła i jednocześnie I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy dla róż różańcowych.  

2. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową odmawianą w naszym kościele.  

3. Dzisiaj przypada 80 rocz. wybuchu II wojny światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o ofiarach wojny, szczególnie za poległych w obronie Ojczyzny. Po mszy św. o godz. 9.00 delegacja Rady Gminy uda się pod pomnik poległych na cmentarzu w Łochowie i Łochowicach, by oddać hołd poległym w obronie naszej Ojczyzny.  

4. Dzisiaj także na mszy św. o godz. 11.30 modlić się będziemy o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym. Poświęcimy również tornistry i przybory szklone uczniom klas I. 

5. Od dzisiaj, po wakacyjnej przerwie swoją posługę dla chorych kontynuować będą szafarze Komunii św. Przy okazji informujemy, że chorych z sakramentami św. odwiedzimy w piątek – 6 września.  

6. Scholka parafialna po wakacjach wznawia próby. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę 8 września o godz. 10.30. serdecznie zapraszamy.  

7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne września. W czwartek zapraszamy za nabożeństwo o powołania do Służby Bożej, w piątek – do Serca Pana Jezusa a w sobotę na mszę o godz. 9.00 ku Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź św. w I piątek miesiąca od godz. 15.30. (Komunia św. co pół godziny). 

8. W zakrystii można nabywać „Przewodnik Katolicki”, dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”. 

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi na cały rozpoczynający się tydzień.  

 

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz