OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA
9 lutego 2020

1. Dzisiaj w II niedzielę miesiąca modlimy się za wszystkich ofiarodawców, dobroczyńców naszego parafialnego Kościoła.
Pamiętamy także o zmarłych i o tych, którzy na co dzień przez modlitwę, ofiarę i swoją pracę troszczą się o naszą świątynię. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na trwające w naszym kościele prace remontowe.

2. We wtorek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorych. W naszym kościele o godz. 18.00 msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, aby umożliwić chorym i osobom starszym w tym szczególnym dniu, udział w Eucharystii.

3. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.15. O godz. 18.00 msza św. w ich intencji.

4. W czwartek na godz. 18.30 zapraszamy młodzież, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na katechezę.
W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. ze szczególnym udziałem Rodzin Domowego Kościoła a o godz. 13.00 – Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

6. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy świece dzieciom, przygotowującym się do I Komunii św. Po mszy św. spotkanie dla dzieci i ich rodziców w kościele.

7. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego Kościoła.

8. Nasza diecezja włącza się aktywnie w Narodową Pielgrzymkę do Rzymu w związku z 100. Rocznicą Urodzin Św. Jana Pawła II. Odbędzie się ona w dniach 14 – 21. 05. 2020 r. Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

9. W zakrystii można nabywać „Przewodnik Katolicki”. Dzieci tradycyjnie otrzymują ulotkę „Ziarna”.

Ks. Krzysztof Grzywiński
Proboszcz