1. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Wspomnieniem uroczystego wjazdu Chrystusa do Jerozolimy rozpoczynamy Wielki Tydzień. 

2. Od poniedziałku do środy włącznie odprawiamy msze św. o godz. 17.30 i godz. 18.00, by dać możliwość uczestnictwa osobom z rodziny, które zamówiły intencje mszalne. Przypominamy, że obowiązuje zakaz przebywania w świątyni powyżej 5 osób. Szczegółowe intencje na stronie internetowej parafii.  Zachęcamy do osobistej modlitwy w domu w łączności z naszą parafią. W tych dniach także możliwość skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 16.00 do 18.00 z zachowaniem środków ostrożności. 

3. Mając na uwadze zdrowie naszych Parafian celebracja Triduum Paschalnego będzie odbywać się przy zamkniętych drzwiach kościoła i bez udziału wiernych. Nie będzie także tradycyjnego święcenia pokarmów w Wielką Sobotę. 

4. Biuro parafialne w bieżącym tygodniu czynne w poniedziałek, wtorek i środę, po wieczornej Mszy św. 

5. Za tydzień Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. w Wielkanoc i w Poniedziałek Wielkanocny o godz.: 

  • 7.30
  • 9.00
  • 10.00
  • 11.30
  • 13.00
  • 17.00

6. W związku z zaistniałą sytuacją I Komunię św. w naszej parafii przesuwamy na 6 i 13 września br., o planowanym bierzmowaniu będziemy informować na bieżąco w ogłoszeniach parafialnych.

7. „Przewodnik Katolicki” do odwołania ukazuje się tylko w wersji elektronicznej. Dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz