1.Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą zmartwychwstania, a radość rodzącego się nowego życia dodawała sił i motywacji na cały rok. By zwycięzca Śmierci, który w tę noc uczynił nas wolnymi, pomnażał wiarę prowadzącą do nieba, zapalił światło nadziei a miłością błogosławił Waszym Rodzinom. Niech tegoroczne święta tak inne od tych, które przeżywaliśmy, dodadzą nam tego co potrzebne by trwać przy Bogu samym. Tego życzymy wszystkim Parafianom i gościom. 

2.Jutro drugi dzień świąt paschalnych. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie zapoznamy się ze słowem ks. Rektora KUL. 

3.W Piątek Wielkanocny nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 

4.Najbliższe spotkanie z młodzieżą, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, które miało mieć miejsce w czwartek, zostaje odwołane. Termin udzielenia tego sakramentu zostaje przesunięty na czas późniejszy. Na bieżąco będziemy informować o tym w ogłoszeniach parafialnych. 

5. Przypominamy, że do 19 kwietnia br. obowiązuje limit 5 osób podczas Mszy św. Zapraszamy na Eucharystię tylko te osoby, które mają zamówione intencje mszalne. 

6. Za tydzień – Niedziela Miłosierdzia Bożego. 

7.W minionym tygodniu odszedł do Boga z naszej wspólnoty parafialnej 

  • śp. Eugeniusz Filipiak, lat 83, z Lisiego Ogona. 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …  

8.Wszystkim Parafianom życzymy jeszcze raz radości i optymizmu z faktu, iż Chrystus zmartwychwstał. On nadaje sens naszemu życiu i jest Panem wieczności.

Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz