1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej. Z racji I niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 7.30 wymiana tajemnic różańcowych. 

2. W środę – 6 maja obchodzić będziemy święto  Św. Apostołów Filipa i Jakuba. W tym dniu zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.00, połączony z nabożeństwem majowym. Msza św. o godz. 18.00 za bliskich nam zmarłych. 

3. Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty  o godz. 17.40, w niedzielę – godz. 16.40.

4. W piątek – 8 maja obchodzić będziemy uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona naszej Ojczyzny. Z racji uroczystości w piątek nie ma tradycyjnego postu. 

5. Zwracamy się z prośbą do wszystkich wiernych aby w miarę możliwości troszczyli się o naszą świątynię. Ofiary można wpłacać na konto parafii lub składać do skarbony przy drzwiach kościoła. Za zrozumienie, modlitwę i wsparcie składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

Numer konta parafialnego: 

Bank Spółdzielczy 86 8142 1020 0004 0699 2000 0001

6. W zakrystii można nabywać już nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, który wznawia już wersję papierową. Dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”. 

7. Wszystkim Parafianom życzymy wytrwałości, siły duchowej i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia. 

Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz