1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.  Dzisiaj w całej Polsce pochylamy się nad nauczaniem św. Jana Pawła II – w  przeddzień 100 rocznicy urodzin naszego świętego Rodaka.  Niech to będzie dzień naszej radości za jego życie i pontyfikat. 

2. Dyrektor SP im. Jana Pawła II jak co roku zaprasza na XIII Koncert NIEŚMIERTELNY „Życie cudem jest” w niedzielę o godz. 19.00.  W tym roku będzie to koncert na szkolnym kanale youtube. 

3. Jutro – 18 maja zapraszamy na nabożeństwo w naszym kościele ku czci św. Jana Pawła II, połączone z nabożeństwem majowym o godz. 17.00. W tym czasie będą bić dzwony w całej naszej Ojczyźnie. Przybliżymy jego    nauczanie i modlić się będziemy o potrzebne łaski dla nas wszystkich. Zachęcamy także wszystkich do wzięcia udziału w licznych koncertach, organizowanych on – line. 

4. Nabożeństwa majowe odprawiamy od wtorku do soboty  o godz. 17.40, w niedzielę – godz. 16.40.

5. W piątek 22 maja 2020 roku o godz. 18.00 zapraszamy na mszę św. dziękczynną za dar kapłaństwa ks. Proboszcza i ks. Marcina – w rocznicę święceń prezbiteratu. Niech to będzie okazji do wspólnej modlitwy dziękczynnej do Boga, za posługę sakramentalną. 

6. Za tydzień obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 

7. Dziękujemy za wszelka pomoc, modlitwę i wsparcie naszej świątyni. Ofiary można wpłacać na konto parafii lub składać do skarbony przy drzwiach kościoła. Za zrozumienie i troskę składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

8. W zakrystii można nabywać już nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”. 

9. Wszystkim Parafianom życzymy wytrwałości, siły duchowej i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia. 

Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

  1. Beata Przybysz, st. wolny, zamieszkała na terenie parafii pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy,
    Adam Krygier, st. wolny, zam. w tutejszej parafii.