1. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywamy uroczystość przyjęcia dzieci do I Komunii św. na mszach św. o godz. 10.00 i 11.30. Otaczamy dzieci naszą modlitwą, by wzrastały w klimacie wiary i pobożności. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. 

2. We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – odpust ku czci Maryi w Bydgoskiej Katedrze o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy. 

3. W środę – 9 IX zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.15. o godz. 18.00 msza św. w ich intencji. 

4. Od tej niedzieli swoją posługę rozpoczynają szafarze Najświętszego Sakramentu wśród chorych. 

5. Spotkanie młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek – 11 września br. o godz. 19.00 w kościele. 

6. Na czas trwającego remontu biuro parafialne jest przeniesione do zakrystii, czynne jest zawsze po mszy św. wieczornej. W bieżącym tygodniu w środę – biuro parafialne będzie nieczynne. 

7. W przyszłą niedzielę przypada tzw. „Dzień Fatimski”. Zapraszamy wszystkich Parafian na procesję fatimską wyjątkowo w łączności z mszą św. o godz. 13.00. W tym czasie nastąpi poświęcenie nowej figury NMP.

8. W naszym Kościele można przyjmować Komunię św. na rękę i do ust. Osoby przyjmujące na rękę przystępują do Komunii św. jako pierwsze. Dezynfekcja rąk kapłana następuje zawsze przed rozdaniem Komunii św. 

9. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabywać już nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. Dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”.

10. W bieżącym tygodniu Pan bóg powołał do siebie śp. Jadwigę Tokarczyk, lat 74 z Łochowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII  PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Patrycja Kwiecińska, st. wolny, zam. w na terenie parafii pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy

Jakub Roman Ożóg, st. wolny, zam. na terenie naszej parafii.

2. Monika Ilona Pipowska, st. wolny, zam na terenie parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy

Michał Piotr Jasiecki, st. wolny, zam. na terenie parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy.