1. W naszej parafii przeżywamy dziś uroczystość przyjęcia dzieci do I Komunii św. na mszach św. o godz. 10.00 i 11.30. Otaczamy dzieci naszą modlitwą, by wzrastały w klimacie wiary i pobożności.

2. Dzisiaj przypada tzw. „Dzień Fatimski”. Zapraszamy wszystkich Parafian na procesję fatimską wyjątkowo w łączności z mszą św. o godz. 13.00. W tym czasie nastąpi poświęcenie nowej figury NMP.

3. Dzisiaj także spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania wraz ze świadkami o godz. 17.45. W najbliższy czwartek na mszy św. o godz. 18.00 gościć będziemy ks. Bpa Jana Tyrawę – ordynariusza naszej Diecezji. Młodzież z naszej parafii otrzyma wówczas sakrament bierzmowania. 

4. W poniedziałek obchodzić będziemy święto podwyższenia Krzyża świętego, a w piątek – święto św. Stanisława Kostki. 

5. Na czas trwającego remontu biuro parafialne jest przeniesione do zakrystii, czynne jest po mszy św. wieczornej. W bieżącym tygodniu w środę i czwartek – biuro parafialne będzie nieczynne. 

6. W naszym Kościele można przyjmować Komunię św. na rękę i do ust. Osoby przyjmujące na rękę przystępują do Komunii św. jako pierwsze. Dezynfekcja rąk kapłana następuje zawsze przed rozdaniem Komunii św. 

7. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabywać już nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. Dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”.

Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII  PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

1. Monika Ilona Pipowska, st. wolny, zam na terenie parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy

Michał Piotr Jasiecki, st. wolny, zam. na terenie parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy.