1. Dzisiaj XXVIII niedziela zwykła, którą przeżywamy jako XX „Dzień Papieski”. Na mszy św. o godz. 10.00 młodzież z naszej parafii przybliży nam osobę św. Jana II. Po mszach św. – zbiórka do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. 

2. Tradycyjnie w II niedzielę miesiąca modlimy się za wszystkich darczyńców naszej świątyni, którzy modlitwą, pracą i ofiarą troszczą się o Dom Boży. 

3. Dzisiaj także po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci klas II SP i ich rodziców przed I Komunią św. 

4. We wtorek po mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. 

5. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w naszym kościele według następującego porządku: 

w niedziele – godz. 16.30

od poniedziałku do piątku – godz. 17.30

dla dzieci i młodzieży dodatkowo (wtorek i czwartek) – godz. 16.30

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy na co dzień głoszą Chrystusa innym. Za tydzień także zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. 

7. W niedzielę – 18 października – mierzenie szat dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.: klasy IIIa, b, c – godz. 12.30; natomiast klasy IIId, e – godz. 14.00. 

8. Wymienianki jednorazowe i roczne za zmarłych można składać w zakrystii. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy nas wyprzedzili do wieczności. 

9. Biuro parafialne czynne jest od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej – w zakrystii. 

10. W naszym Kościele można przyjmować Komunię św. na rękę i do ust. Osoby przyjmujące na rękę przystępują do Komunii św. jako pierwsze. Dezynfekcja rąk kapłana następuje zawsze przed rozdaniem Komunii św. 

11. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabywać już nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. Dzieci otrzymują ulotkę „Ziarna”.

Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII  PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

  1. Karolina Krystyna Nowak, st. wolny, zam. na terenie tutejszej parafii

Michał Polewczyński, st. wolny, zam. na terenie tutejszej parafii.