1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy czas Bożego Narodzenia. W naszej tradycji kolędy śpiewamy do 2 II – do święta Ofiarowania Pańskiego.

2. W II niedzielę miesiąca modlimy się za wszystkich darczyńców naszej świątyni o Boże bł, zdrowie i potrzebne łaski. 

3. W naszej parafii trwają spotkanie duszpasterskie w kościele. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeniowej. Wszystkich zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, gdzie modlić się będziemy o Boże bł. dla Rodzin. Po mszy św. będzie miał miejsce obrzęd poświecenia wody, dlatego też prosimy by zabrać ze sobą pojemniki na tę wodę. W tym roku sami poświęcimy nasze domy. Podczas każdej mszy św. będzie możliwość wesprzeć parafię ofiarą kolędową. Będzie możliwość także poruszania bieżących problemów. Każdy otrzyma na koniec pamiątkę kolędową.  Z tej racji w styczniu w dni powszednie msze św. z godz. 9.00 przełożone są na godz. 18.00.

4. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku, po mszy św. wieczornej w zakrystii.

5. Za tydzień, w III niedzielę miesiąca – zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. 

 6. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarna”.

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz