1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Także obchodzimy Dzień Solidarności z Chorwacją. Po mszach św. można złożyć dobrowolną ofiarę na pomoc poszkodowanych w tym kraju w wyniku trzęsienia ziemi. 

2. W naszej parafii trwają spotkanie duszpasterskie w kościele. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeniowej. Wszystkich zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, gdzie modlić się będziemy o Boże bł. dla Rodzin. Po mszy św. będzie miał miejsce obrzęd poświecenia wody, dlatego też prosimy by zabrać ze sobą pojemniki na tę wodę. W tym roku sami poświęcimy nasze domy. Podczas każdej mszy św. będzie możliwość wesprzeć parafię ofiarą kolędową. Będzie możliwość także poruszania bieżących spraw. Każdy otrzyma na koniec pamiątkę kolędową.  Z tej racji w styczniu w dni powszednie msze św. z godz. 9.00 przełożone są na godz. 18.00.

3. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj o godz. 12.30 – odbiór szat liturgicznych, dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w salce parafialnej. 

4. W poniedziałek – 25 I obchodzić będziemy święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, zaś w czwartek – wspomnienie liturgiczne św. Tomasza z Akwinu. 

5. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. 

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarna”.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

  • śp. Dominika Baczewska, lat 97, z Łochowa,
  • śp. Jarosław Gołębiewski, lat 48, z Łochowa – jego pogrzeb we wtorek o godz. 10.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy,
  • śp. Jacek Nowicki, lat 50, z Lisiego Ogona – jego pogrzeb w czwartek o godz. 11.00 na naszym parafialnym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz