1. W naszej parafii zakończyliśmy duszpasterskie spotkania kolędowe. Dziękujemy wszystkim, którzy w nich uczestniczyli za wspólną modlitwę, za każdą sugestię i ofiary. Cieszymy się, że wspólnie tworzymy wspólnotę wierzących w Chrystusa. Troska tak wielu Parafian o Dom Boży jest wyrazem naszej wiary w Pana Boga. 

2. Zapraszamy codziennie na msze św. o godz. 18.00 w naszej świątyni. Pół godz. wcześniej jest możliwość skorzystania ze spowiedzi św. oraz odmawiany jest wspólnie modlitwa różańcowa.

3. We wtorek – 2 lutego – obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. To także Dzień Życia Konsekrowanego.  W tym dniu z racji święta biuro parafialne będzie nieczynne. 

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy młodzież, przygotowującą się do bierzmowania na spowiedź o godz. 17.00. W I piątek spowiedź św. od godz. 16.00 ( Komunia św. udzielana co pół godziny).

5. W I sobotę miesiąca odwiedzimy chorych z sakramentami św. W tym dniu także zapraszamy na mszę św. ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9.00, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu.

6. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. Osoby przyjmujące Komunię św. na rękę proszone są o podchodzenie jako pierwsze do kapłana. 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarna”.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

  • śp. Aleksander Nowak, lat 77, z Łochowa – jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek ( 1 lutego ) o godz. 12.00 na naszym parafialnym cmentarzu.
  • śp. Anna Dobriak, lat 96, z Lisiego Ogona – jej pogrzeb odbędzie się 10 lutego br. na cmentarzu komunalnym w Gryfinie.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz