1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. Dzisiaj także na mszy św. o godz. 11.30 święcimy świece dzieciom, przygotowującym się do I Komunii św. Po tej mszy św. spotkanie dla tych dzieci i ich rodziców w kościele.

2. We wtorek 9 lutego zapraszamy młodzież, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na katechezę. Początek o godz. 18.30 w kościele. W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne.

3. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.15.

4. W czwartek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorych. W naszym kościele o godz. 18.00 msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, aby umożliwić chorym i osobom starszym w tym szczególnym dniu udział w Eucharystii.

5. Zapraszamy codziennie na msze św. o godz. 18.00 w naszej świątyni. Pół godz. wcześniej jest możliwość skorzystania ze spowiedzi św. 

6. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. Osoby przyjmujące Komunię św. na rękę proszone są o podchodzenie jako pierwsze do kapłana. 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarna”.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

  • śp. Jan Kaźmierski, lat 88, z Łochowa,
  • śp. Zofia Skrzyńska, lat 84, z Łochowa – jej pogrzeb odbędzie się 9 lutego o godz. 14.00 na parafialnym cmentarzu w Żyrzynie,
  • śp. Kazimierz Strokosz, lat 72, z Łochowa. 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz