1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. W naszej parafii gościmy ks. Krzysztofa Smykowskiego – adiunkta Katedry Bioetyki Teologicznej KUL-u. 

  • Droga krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu:
  • o godz. 16.30 dla dzieci
  • o godz. 17.30 dla młodzieży i dorosłych

 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę wielkiego postu 

  • o godz. 17.15.

3. 4 III jak co roku, przypada odpust parafialny ku czci naszego patrona – św. Kazimierza. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na uroczystą mszę św. w tym dniu (czwartek) na godz. 18.00. Przewodniczyć jej będzie i Słowo Boże wygłosi ks. prałat Bronisław Kaczmarek – Wikariusz Generalny naszej Diecezji. 

4. Już dzisiaj informujemy, że parafialne rekolekcje dla dorosłych odbędą się od IV niedzieli Wielkiego Postu tj. od 14 marca br. 

5. W tym roku w Wielkim Poście odbywać się będą katechezy przedmałżeńskie w naszym dekanacie w parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Murowańcu. Początek w każdą niedzielę mszą św. o godz. 18.00, po Eucharystii spotkanie w kościele. 

6. Dzisiaj – w 3 niedzielę miesiąca, zbieramy ofiary do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. Za wszelką ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

7. Zapraszamy codziennie na msze św. o godz. 18.00 w naszej świątyni. Pół godz. wcześniej jest możliwość skorzystania ze spowiedzi św. 

8. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. Osoby przyjmujące Komunię św. na rękę proszone są o podchodzenie jako pierwsze do kapłana. 

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarna”.

                                                                                         Ks. Krzysztof Grzywiński

           Proboszcz