1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro drugi dzień tzw. „Zielonych Świąt” – Święto NMP Matki Kościoła.

2. We wtorek (25 maja) spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 19.00 w kościele. 

3. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych już o godz. 17.00. w tym dniu obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach, którym wiele zawdzięczamy. 

4. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 17.40 czyli przed mszą św. o godz. 18.00.

5. W czwartek obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wieczystego Kapłana. Z racji święta biuro parafialne będzie nieczynne!

6. Za tydzień uroczystość Trójcy Świętej, kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. 

7. 3 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu: 7.30, 9.00, 10.00, około 11.30 czyli zaraz po procesji wokół naszego Kościoła. Procesyjnie okrążymy Kościół trzykrotnie.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabywać „Przewodnik katolicki”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

9. W związku z obostrzeniami, przypominamy o reżimie sanitarnym. Osoby przyjmujące Komunię św. na rękę proszone są o podchodzenie jako pierwsze do kapłana. 

10. Dzisiaj i za tydzień również w kruchcie kościoła zbieramy podpisy w obronie życia. Chętnych wesprzeć tę inicjatywę prosimy o podanie numeru pesel. 

11. Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej

  • śp. Stefanię Hyży, lat 94 z Łochowa – jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00 na naszym parafialnym cmentarzu. 

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz