1. Dzisiaj III niedziela adwentu – to niedziela gaudete czyli radości. Na mszy św. o godz. 11.30 dzieciom z klas III poświęcimy medaliki. Po mszy św. spotkanie dla rodziców.

2. Roraty w naszym kościele są odprawiane w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00. Zapraszamy szczególnie dzieci z lampionami.

3. W czwartek zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.15.

4. W piątek – 17 XII – papież Franciszek obchodzi swoją 85 rocznicę urodzin. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. W najbliższą sobotę zapraszamy na seans filmowy w naszej parafialnej salce: dla dzieci o godz. 16.00 i dla dorosłych o godz. 19.00. Szczegóły na okolicznościowym plakacie. 

6. Dyrektor SP w Łochowie zaprasza mieszkańców na charytatywny kiermasz  świąteczny, organizowany przez Radę Rodziców i Szkołę w Łochowie. Odbędzie się on w godz. 10.00 – 12.00. 

7. W tym tygodniu można przynosić jeszcze do kościoła żywność, środki czystości. Zostaną one przed świętami przekazane najbardziej potrzebującym z naszej parafii. Organizujemy też zbiórkę maskotek, które przekazujemy na misje. Za wszelkie odruchy serca już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabywać  nabywać opłatki na stół wigilijny w cenie 3 zł. za opakowanie. 

9. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się we wtorek – 21 XII br. w godz. 9.00 – 10.00 oraz 15.30 – 17.00, 17.30 – 18.30. 

10. Informujemy już wszystkich Parafian, że kolęda po Bożym narodzeniu będzie tak jak w roku ubiegłym. Plan spotkań duszpasterskich w kościele będzie wywieszony za tydzień.

11. Za tydzień – III niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła.

12. Przy wyjściu z kościoła można nabywać „Przewodnik katolicki”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

  • śp. Bogdan Kałas, lat 82
  • śp. Stanisław Smardzewski, lat 79, z Łochowa.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz