1. W naszej parafii zakończyliśmy duszpasterskie spotkania kolędowe. Dziękujemy wszystkim, którzy w nich uczestniczyli za wspólną modlitwę, każdą sugestię i ofiary. Cieszymy się, że wspólnie tworzymy wspólnotę wierzących w Chrystusa. Troska tak wielu Parafian o Dom Boży jest wyrazem naszej wiary w Pana Boga. 

2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.30 z udziałem dzieci zapraszamy na wspólne kolędowanie wraz z dziećmi z Tęczowego Przedszkola z Łochowa. 

3. W środę – 2 lutego – obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. To także Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu z racji święta biuro parafialne będzie nieczynne.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spowiedź na godz. 17.00. W I piątek – spowiedź od godz. 16.00 do 18.00. W sobotę zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. Zapraszamy cała wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD). Zbiorka będzie miała miejsce na placu przed biurem parafialnym i zakończy się w czwartek – 10 lutego br.  Uzyskane środki przeznaczone będą na misje.

6. W minionym tygodniu odszedł do Boga z naszej wspólnoty parafialnej

  • śp. Leszek Lazarewicz, lat 72, z Łochowa.

           Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. 

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz