1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. Dzisiaj także na mszy św. o godz. 11.30 święcimy świece dzieciom, przygotowującym się do I Komunii św. Po tej mszy św. spotkanie dla tych dzieci i ich rodziców w kościele.

2. We wtorek – 8 lutego, zapraszamy młodzież, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na godz. 19.00 do naszej świątyni. 

3. W środę – 9 lutego zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.15. O godz. 18.00 msza św. w intencji tych zmarłych.

4. W piątek – 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorych. W naszym kościele o godz. 18.00 msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, aby umożliwić chorym i osobom starszym w tym szczególnym dniu udział w Eucharystii.

5. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD). Zbiorka będzie miała miejsce na placu przed wejściem do biura parafialnego i zakończy się w czwartek – 10 lutego br.  Uzyskane w ten sposób środki przeznaczone będą na misje.

6. W przyszłą niedzielę – 13 lutego, zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Rozpocznie się ona o godz. 17.00 i potrwa do Mszy św. o godz. 18.00.

7. W minionym tygodniu odeszli do Boga z naszej wspólnoty parafialnej:

  • śp. Krystyna Jaworska, lat 76, z Łochowa;
  • śp. Irena Kośmider, lat 82, z Łochowa – pogrzeb w środę 9 II na naszym parafialnym cmentarzu.

           Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. 

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz