1. Dzisiaj – II niedziela miesiąca. Modlimy się za wszystkich darczyńców naszej parafii, prosząc o zdrowie, potrzebne laski i Boże błogosławieństwo. Zapraszamy także na adorację Najświętszego Sakramentu dziś o godz. 17.00. 

2. W sobotę – 19 lutego, zapraszamy na kolejne filmy z katolickim przesłaniem. Dzieci zapraszamy na godz. 16.00 a dorosłych na godz. 19.00.

3. Nasz parafialny chór „Laudate Dominum” obchodzi w tym roku 15 lecie swojej działalności. Zapraszamy na mszę św. dziękczynną – 24 lutego (czwartek) na godz. 18.00. Po mszy św. występ chóru. 

4. Już dzisiaj informujemy, że parafialne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych odbędą się od III niedzieli wielkiego postu tzn. od 20 marca br. i potrwają do środy włącznie. Rekolekcje dla dzieci rozpoczną się po 4 niedzieli wielkiego postu – w ramach zajęć szkolnych. 

5. Codziennie zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej możliwość skorzystania ze spowiedzi św. 

6. 4 marca, jak co roku, przypada odpust parafialny ku czci naszego patrona – św. Kazimierza. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na uroczystą mszę św. w tym dniu (piątek) na godz. 18.00. Przewodniczyć jej będzie i Słowo Boże wygłosi ks. kanonik Kazimierz Kuczma – były proboszcz naszej Parafii. 

7. W minionym tygodniu odeszli do Boga:

  • śp. Teresa Pokorowska , lat 73, z Łochowic;
  • śp. Irena Braun, lat 83, z Bydgoszczy. 

           Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. 

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

  1. Marzena Waśniowska, wdowa, zam. na terenie naszej parafii,

Kazimierz Baczyński, wdowiec, zam. na terenie parafii pw. Stanisława w Nakle nad Notecią