1. Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu i zarazem I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych.

2. Droga krzyżowa w piątek:

  • o godz. 16.30 – dla dzieci
  • o godz. 17.30 – dla młodzieży i dorosłych

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.

3. W poniedziałek młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania na mszy św. o godz. 18.00.  Miejsca siedzące w nawie głównej zarezerwowane są dla młodzieży i świadków bierzmowania. Otoczmy ich naszym modlitewnym wsparciem, by mogli wzrastać w wierze. W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne.

4. W środę zapraszamy na comiesięczny różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.30. O godz. 18.00 msza św. w ich intencji.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Po mszy św. modlitwy o powołania do służby Bożej.  W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne.

6. Spowiedź wielkanocną w naszej parafii przeżywać będziemy w Wielki Wtorek – 12 kwietnia br. w godz:

  • 9.00 – 10.00
  • 16.00 – 17.00
  • 17.30 – 18.30

7. Dzisiaj zbiórka do puszek na wystrój grobu Pańskiego w naszym kościele. Do zakrystii można przynosić przybory szkolne, które przekazujemy najmłodszym z Ukrainy. Za wszelkie okazywane dobro składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Za tydzień Niedziela Palmowa.  Będziemy celebrować uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Ta niedziela rozpoczyna Wielki Tydzień. Na każdej mszy św. poświęcenie palm.

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”. Caritas naszej diecezji rozprowadza także świece – paschaliki na stół wielkanocny. Zostały już tylko większe – 15 zł. Niech to będzie nasza jałmużna wielkopostna wobec najbardziej potrzebujących.

Ks. Krzysztof Grzywiński

             Proboszcz