1. Dzisiaj w naszej parafii gości ks. dr Łukasz Boruch, który jest prefektem szkoły katolickiej w Bydgoszczy. Głosi Słowo Boże i przybliża nam wartości katolickie w szkole.  Serdecznie witamy go w naszej wspólnocie.

2. Za tydzień obchodzić będziemy Zesłanie Ducha Świętego, które kończy czas wielkanocny. Trwa nowenna do Ducha Świętego. 

3. Na przełomie lipca i sierpnia br. organizowana jest pielgrzymka na Lubelszczyznę. W programie m.in. Sandomierz, Lublin, Zamość. Wyjazd i powrót z Łochowa. Szczegóły na plakacie.

4. Nabożeństwa majowe a od środy ku czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa odprawiamy codziennie o godz. 17.40.

5. W liturgii Kościoła we wtorek obchodzimy święto nawiedzenia NMP.

6. W środę przypada Dzień Dziecka. Pamiętajmy w modlitwie o najmłodszych. W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne.

7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. w I czwartek modlimy się o powołania do służby Bożej, w I piątek czcimy  Najśw. Serca Jezusa.  Spowiedź od godz. 16.00 do 17.50. w I sobotę miesiąca zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00, połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu. 

8. W najbliższą sobotę na Lednicy odbywać się ogólnopolskie spotkanie młodych.  Chętnych, którzy pragną chwalić Pana Boga radosnym śpiewem Szkoła Nowej Ewangelizacji naszej diecezji zaprasza na warsztaty gospel. Odbędą się one 11 i 12 czerwca br., a podsumowaniem będzie koncert na Wyspie Młyńskiej w Boże Ciało. Szczegóły o zapisach na plakacie.

9. Za tydzień – w uroczystość Pięćdziesiątnicy – obchodzić będziemy Święto Dziękczynienia.  

10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dla dzieci – ulotka „Ziarno”. 

11. W minionym tygodniu odeszła do Boga śp. Teresa Januszewska, lat 84,      z Lisiego Ogona. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu. 

 Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

  Ks. Krzysztof Grzywiński

                                                                                                                     Proboszcz