1. Dzisiaj obchodzimy XXXII niedzielę zwykłą i zarazem I niedzielę miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych.  

2. We wtorek o godz. 19.00 katecheza dla młodzieży, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania  w kościele. 

3. W bieżącym tygodniu przypada:

  • w środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • w czwartek  – wspomnienie św. Leona Wielkiego – papieża
  • w piątek – wspomnienie św. Marcina biskupa i Święto Niepodległości. W tym dniu zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny. Z racji piątku ks. biskup Krzysztof Włodarczyk udziela dyspensy wszystkim osobom przebywającym na terenie naszej diecezji. 

4. Zapraszamy wszystkich młodych na spotkanie grupy młodzieżowej „Spot Wiary” wyjątkowo w czwartek 10 XI o godz. 19.00 w salce parafialnej. 

5. Za tydzień przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na pomoc ubogim. 

6. Za tydzień także na mszy św. o godz. 11.30 dzieciom, przygotowującym się do I komunii św. poświęcimy książeczki do nabożeństwa. 

7. Jest już do nabycia parafialny kalendarz ścienny na przyszły rok ze zdjęciami i przypomnieniami o ważnych wydarzeniach i nabożeństwach w naszym kościele w cenie 27 zł. 

8. 20 listopada br. obchodzić będziemy jubileusz 120 – lecia powstania świątyni oraz 420 – lecie kanonizacji św. Kazimierza. Uroczystej mszy św. w tym dniu o godz. 13.00 będzie przewodniczył ks. bp Krzysztof Włodarczyk. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i dziękczynienia. 

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki” dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Ryszarda Iżyckiego, lat 87 z Łochowa.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Ks. Krzysztof Grzywiński

                                                                                                                     Proboszcz

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE W PARAFII PW. ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

Julia Lanska, st. wolny, zam. na terenie naszej parafii

Bartosz Kleniewski, st. wolny, zam. na terenie parafii pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Niemczu.