„ … nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie” Łk 2, 6 – 7

Na radosne święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitych darów i łask, płynących z tajemnicy Bożej Miłości. Życzymy wrażliwych serc, blasku betlejemskiej gwiazdy, zgody oraz prostoty pasterzy. Niech nowonarodzony Chrystus ukazuję nam wszystkim piękną drogę życia …

  1. W drugi dzień świąt (poniedziałek) obchodzimy święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Modlimy się także za uczelnie katolickie. Zapoznamy się ze słowem Ks. Rektora KUL – u.
  1. W piątek 30 XII obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W sobotę – 31 XII zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za kończący się rok kalendarzowy o godz. 17.30. O godz. 18.00 msza św. także w tej intencji. W Nowy Rok – w uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi – nie będzie mszy św. o godz. 7.30.
  1. Kolędę czyli duszpasterskie odwiedziny Parafian rozpoczynamy po Nowym Roku. Plan jest wywieszony w gablocie.  W styczniu także msze św. w dni powszednie będą o godz. 9.00,  a biuro będzie czynne po tej Eucharystii. 

Ks. Krzysztof Grzywiński – proboszcz

                Ks. Grzegorz Białek – wikariusz