1.  Dzisiaj obchodzimy II niedzielę w liturgicznym czasie zwykłym. Od środy 25 stycznia obchodzić będziemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich wierzących, których łączy jedna wiara i jeden chrzest.


2.  Po mszy św. o godz. 11.30 można odbierać alby komunijne w salce parafialnej.


3.  Dzisiaj także  po mszy św. o godz. 18.00 będzie miał miejsce występ naszego chóru, który będzie śpiewać kolędy. Zapraszamy na chwilę wspólnego radowania się z czasu Bożego Narodzenia. Jednocześnie informujemy, że 29 stycznia w naszym kościele odbędzie się przegląd chórów. Początek o godz. 18.45. Szczegóły na okolicznościowym plakacie.


4.  W tym tygodniu obchodzić będziemy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Prośmy Boga o błogosławieństwo Boże dla żyjących dziadków a zmarłym wypraszajmy radość nieba.


5.  Po mszach św. –  w III niedzielę miesiąca – zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. Za zrozumienie i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.


6.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.


7.  Trwa kolęda. Plan jest wywieszony w gablocie.  W styczniu także msze św. w dni powszednie będą tylko o godz. 9.00,  a biuro parafialne będzie czynne bezpośrednio po tej mszy św.  


8.  W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

  • śp. Wojciech Andrzejewski, lat 53 z Łochowa,
  • śp. Zbigniew Olszewski, lat 71 z Łochowa – jego pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 11.00 na naszym parafialnym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …


Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz