1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 modlitwy dla róż różańcowych. Dzisiaj także na mszy św. o godz. 11.30 święcimy świece dzieciom, przygotowującym się do I Komunii św. Ze względu na czas ferii spotkanie dla dzieci i rodziców odbędzie się za tydzień 12 lutego br.

2. We wtorek – 7 lutego, zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie o godz. 19.00 w kościele.

3. W sobotę – 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorych. W naszym kościele o godz. 16.30 msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, aby umożliwić chorym i osobom starszym w tym dniu udział w Eucharystii.

4. W naszej parafii organizowany jest dekanalny kurs lektora, który rozpocznie się 17 II br. Szczegóły umieszczone są na okolicznościowym plakacie a zapisy u ks. Grzegorza.

5. Już dzisiaj informujemy, że w Wielkim Poście w naszej świątyni odbywać się będą katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu na godz. 19.00. Pierwsze spotkanie – 26 lutego br.

6. Parafialne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych odbędą się od III niedzieli Wielkiego Postu tzn. od 12 marca br. i potrwają do środy włącznie. Dzieci czas rekolekcyjny będą przeżywać w dniach 29 – 31 marca br.

7. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz „dzieci ulicy” z Afryki. Także z naszej parafii jedzie delegacja z misją humanitarną, by pomóc tym najbardziej potrzebującym. Można także przez bieżący tydzień przynosić przybory szkolne, które zostaną przekazane tym dzieciom.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki”, dla dzieci mamy ulotkę „Ziarno”.

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz