1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo w naszym kościele o godz. 15.00, gdzie będziemy uwielbiać Miłość samego Boga do człowieka. Przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny wypraszajmy Miłosierdzie Boże dla całego świata.


2. II Niedziela Wielkanocna to także patronalne święto Caritas. W całej diecezji obchodzimy tzw. „Dzień Dobra”, który uświadamia nam troskę o drugiego człowieka. Po mszach św. zbiórka do puszek na ten szczytny cel.

3. Radni i sołectwo z Gminy białe Błota zapraszają jutro na konferencję pt. „Uzależnienia niszczą marzenia” o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się GCK w Łochowie przy ul. Jałowcowej. Szczegóły na okolicznościowym plakacie. Serdecznie zapraszamy.


4. We wtorek – 18 kwietnia młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania na mszy św. o godz. 18.00. Miejsca siedzące w nawie głównej zarezerwowane są dla młodzieży i świadków bierzmowania. Otoczmy ich naszym modlitewnym wsparciem, by mogli wzrastać w wierze. W tym dniu biuro parafialne będzie nieczynne.


5. W przyszłą niedzielę – 23 kwietnia spotkanie dla małżonków z siostrą z ruchu szensztackiego odbędzie się wyjątkowo o godz. 12.30 w salce parafialnej.


6. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Biblijną, która rozpocznie tydzień szczególnej troski o przyjęcie Słowa Boga w naszym życiu.


7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dla dzieci – ulotka „Ziarno”.


8. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny.


9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie – śp. Andrzeja Filipaka, lat 73, z Łochowa.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Ks. Krzysztof Grzywiński

Proboszcz