1. Dzisiaj III niedziela wielkanocna, która rozpoczyna XV Tydzień Biblijny. Dzisiaj także ma miejsce VII narodowe czytanie Pisma świętego. Chciejmy częściej sięgać po Księgę Życia czyli Biblię.


2. Spotkanie dla małżonków z siostrą z ruchu szensztackiego odbędzie się dziś o godz. 12.30 w salce parafialnej.


3. Jutro tj. 24 IV obchodzić będziemy przeniesioną z dziś uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Z racji uroczystości biuro parafialne będzie nieczynne. We wtorek przypada święto – św. Marka Ewangelisty.


4. W środę zapraszamy na różaniec za zmarłych, poleconych modlitwie Kościoła o godz. 17.00. Będzie on połączony z nowenną do MB Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 msza św. w ich intencji.


5. W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich parafian na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 18.50 w naszym kościele. Będzie ona prowadzona przez młodzież. To chwila refleksji, ciszy i modlitwy przed Jezusem Eucharystycznym. Po adoracji spotkanie dla młodzieży w salce parafialnej.


6. Za tydzień IV niedziela wielkanocna – niedziela Dobrego Pasterza. Obchodzimy ją jako światowy dzień modlitw o powołania do służby Bożej.


7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”, dla dzieci – ulotka „Ziarno”.


8. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny.

Ks. Krzysztof GrzywińskiProboszcz